Aizdevēji, kas nodarbojas ar pakalpojumu sniegšanu, paver jaunus pamatus nozares personalizētajai nozarei.

Patēriņa aizdevumi

Patēriņa aizdevumi tiek izmantoti daudziem mērķiem, piemēram, kredītu apvienošanai, mājokļa uzlabošanai, mācību apmaksai un mājas biznesa uzsākšanai.

Pat tad, ja esat mazāk nekā perfekts kredīts, jūs vienmēr varat saņemt patēriņa kredītu, taču starpība tiks izmantota ar procentu likmi, ko maksāsit, un tas var būt diezgan dārgi.

Tāpēc, kur jūs drīkstat pieteikties personiskam aizdevumam?

Pastāv tāds tradicionālais aizdevējs kā banka vai kredītiestāde. Tomēr,ja vēlaties iepirkties, neatstājot savas mājas komfortu, vislabākais būtutiešsaistes aizdevējs.

Tiešsaistes aizdevējs ir ievērojams laika saudzētājs, jo tas ļauj ātri lietottiešsaistē un viegli bez aizķeršanās vai mulsinoša papīra darba, laiaizpildītu. Vislabākais ir tas, ka pirms pieteikšanās var brīvi iepirkties,salīdzināt likmes, maksas, atmaksas periodus un pat jums ir aizdevēji,kas konkurē par jūsu uzņēmumu.

Tālāk ir norādīts, kas būs jālieto.

 • Personas dati
 • Informācija par nodarbinātību
 • Sociālās apdrošināšanas numurs
 • Mājokļa izmaksas mēnesī
 • Līdziesniedzēja informācija
 • Pirms to lietošanas ir svarīgi aprēķināt aizdevuma summu, APR, unmēnešu skaits, kas tiks veikts, lai atmaksātu aizdevumu,ko jūs vēlaties.

Piemēram, aizdevums USD 10 000 apmērā ar 7.99 GADA PROCENTULIKMI un 60 mēnešu atmaksu par atmaksu būs 202.72. eiro. Kopējāsumma, ko maksāsit, ietverot procentus, būs 12,162,97 USD.

Šo skaitļu aprēķināšana ļauj atbildēt uz trim svarīgiem jautājumiem:

 1. Vai varat atļauties veikt maksājumus?
 2. Cik ilgs laiks tiks veikts, lai segtu aizdevumu?
 3. Kāda summa tiks maksāta par procentu likmi?

Šeit varat vienkārši meklēt vairākus aizdevējus, kas izsniedz personiskoskredītus tiešsaistē:

 • Viens no galvenajiem finanšu līdzekļiem — nenodrošināti un nodrošinātiindividuālie aizdevumi līdz pat 10 000 dolāru ar noteikumiem no 12 līdz60 mēnešiem.
 • E-kredīts — piedāvā nenodrošinātus personiskus aizdevumus līdz USD30 000 ar noteikumiem no 12 līdz 60 mēnešiem.
 • Aizdevēja koks — aizdevēji konkurē par jūsu uzņēmumu ar ne vairāk kāpieciem tiešsaistes piedāvājumiem. Personīgie aizdevumi usd 30 000apmērā, kas svārstās no 12 līdz 60 mēnešiem.
 • D. Wells Fargo – šis aizdevējs ļauj pieteikties tiešsaistē nenodrošinātampersoniskam aizdevumam vai kredītlīnijai, bet jums ir jābūt spēkāesošam kontam par vienu gadu vai ilgāk.
 • ONEfinance.lv — sociālo aizdevumu tirgus laukums, kas piedāvānenodrošinātus personiskus aizdevumus no 2000. gada līdz 25 000 ASVdolāriem, ar fiksēto likmju palīdzību sākot no 12 līdz 60 mēnešiem ARSĀKUMA un maksājumu termiņu (6,59%).
 • LendingClub.com — sociālo aizdevumu tirgus laukums, kas piedāvānenodrošinātus personiskus aizdevumus no 1000 ASV dolāriem līdz 35000 ASV dolāriem, ar fiksēto likmju palīdzību sākot no 12 līdz 60mēnešiem. (aizdevumi no 1000 ASV dolāriem līdz 15,975 ASV dolāriemir pieejami tikai ar 36 mēnešu termiņu.)
 • Amerika — piedāvā nenodrošinātus personiskus aizdevumus līdz pat 50000 ASV dolāru apmērā ar likmēm, kas sākas no 6 līdz 84 mēnešiem.

Personīgā kredīta saņemšanai tiešsaistē nav jābūt vidēja termiņa pieejai,kad tiek izmantots laiks, kas nepieciešams, lai veiktu pareizos soļus.

Pirmkārt, zināt, kur jūsu kredīts tiek piešķirts, apmeklējot MyFICO unpasūtot kredīta punktus. Otrkārt, aprēķiniet aizdevuma summu,noteikumus un likmes, ko vēlaties akceptēt. Visbeidzot, iepērkaties unidentificējiet aizdevēju, kas atbilst jūsu kritērijiem.