Brīvdienu aizdevumi: potenciālie ietaupījumi un riski

Posted

Brīvdienu sezona, kas ik gadu aizrit ar Pateicības dienu, ir laiks, kad vairums latviesu ļaujas gan ēdieniem, gan pirkumiem. Pateicības nedēļa vien ir tēriņu ekstravagance. Savukārt vidējās Pateicības dienas vakariņas 10 cilvēkiem maksā tikai Ls 49.87 saskaņā ar  federācijas datiem, daudzi latvieši dodas uz brīvdienām, kas ved uz dārgām lidmašīnas …

Trīs tehnoloģiju tendences, kas ietekmēs mazo uzņēmumu kreditēšanu

Posted

Šķiet, ka šķiet, ka optimisms ir bezgalīgs, vismaz ar Brazīlijas balto māju.Uzņēmums Dow ir cēlies, un, neskatoties uz to, ka oponenti ir ojušiiebildumus pret daudziem saviem lēmumiem, jaunievēlētais tiesasloceklis ir paziņojis par darba vietu izveides pasākumiem pat pirms viņšir saņēmis biroja zvērestu.

Attiecībā uz sienu St. un Main St., aizraujošas …

Aizdevēji, kas nodarbojas ar pakalpojumu sniegšanu, paver jaunus pamatus nozares personalizētajai nozarei.

Posted

Patēriņa aizdevumi tiek izmantoti daudziem mērķiem, piemēram, kredītu apvienošanai, mājokļa uzlabošanai, mācību apmaksai un mājas biznesa uzsākšanai.

Pat tad, ja esat mazāk nekā perfekts kredīts, jūs vienmēr varat saņemt patēriņa kredīta aizdevumu, taču starpība tiks izmantota ar procentu likmi, ko maksāsit, un tas var būt diezgan dārgi.

Tāpēc, kur …

‘Radio’ bārs ar vērienu atzīmē 5 jubileju

Posted

Nedēļas nogalē ar jautru ballīti, kokteiļiem un muzikāliem pārsteigumiem savu 5 gadu dzimšanas dienu atzīmēja viena no iecienītākajām Vecrīgas izklaides vietām Radio Bar.

Jubilejas svinībās sākās piektdienas vakarā, kad viesus ar īpašu programmu izklaidēja DJ Andre Crash un bija iespēja degustēt dažādus kokteiļus par īpašām cenām, kā arī baudīt citus …