Rīga pirms pāris gadiem bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Taču šī senā pilsēta nav populāra un pazīstama tikai ar savu arhitektūru un kultūru, bet gan arī ar nakts dzīvi un ar to saistītajām izklaidēm. Daudzi tūristi apmeklē Rīgu tieši, lai izbaudītu izslavēto nakts dzīvi. 

Vecpilsētā un Rīgas centrā atrodas ļoti daudz bāru – ir viegli tos atrast, kā arī izmēģināt vairākus vienā vakarā, jo nekur tālu nav jāiet. Ja meklē vienalga kādu bāru, tad noteikti kādu atradīsi pāris minūšu laikā. Tomēr bāru daudzums nenozīmē, ka visi ir vienlīdz labi. Tā kā piedāvājums ir tik plašs, tad labāk iepazīties ar atsauksmēm un citu cilvēku pieredzes stāstiem, lai gūtu patiešām labu un pozitīvu pieredzi.

I Love You

Šis ir viens no Rīgas stilīgākajiem bāriem ar mājīgu un patīkamu atmosfēru. Tajā tiek atskaņota visdažādākā stila modernā mūzika. Šis bārs atrodas netālu no Zviedru vārtiem.

kokteilis bārā

Chomsky

Šis bārs ir ar visai netipisku interjeru – nolietotām mēbelēm. Bārā šad tad spēlē arī dzīvā mūzika, taču tā nav visiem zināma un tradicionāla, jo bārā ļauj vaļu dažādiem muzikāliem eksperimentiem un alternatīviem mūziķiem. Šis bārs ir populārs tieši studentu vidū.

Aussie Backpackers Pub

Šis ir bārs, kas veidots austrāļu stilā. Tajā ik pa laikam var uzspēlēt kādu interesantu bāra spēli, kā arī pagaršot dažādus neparastus alus veidus – tai skaitā piedāvājumā ir arī austrāļu alus.

Café Leningrad

Šajā vietā tu baudīsi īstu ceļojumu laikā. Bāra interjers ir veidots Padomju laika stilā. Tur spēlē arī dzīvā mūzika, un šo vietu ir īpaši iecienījuši jaunieši. Bārā piedāvā plašu dzērienu klāstu.

Folkklubs ALA Pagrabs

Šis ir tipisks folkklubs, kurš atrodas pagrabā – ļoti atbilstoši nosaukumam. Apmeklētāji var baudīt gardas Austrumeiropas uzkodas un dzērienus. Interjers noteikti palīdzēs radīt attiecīgo noskaņu.

Skyline Bar

Šis ir kokteiļu bārs, kas atrodas 26. stāvā. No tā paveras lielisks skats uz Rīgu – var lieliski apskatīt visu vecpilsētu. Šis nav tas lētākais bārs, taču skata dēļ ir vērts aiziet.

Cuba Café

Bārs, kas iekārtots Latīņamerikas noskaņās. Tajā tu jutīsies, it kā patiešām atrastos Kubā. Vasarā vari baudīt kokteili arī bāra terasē.

Omas Briljants

Bārs, kas iekārtots retro stilā un atrodas viegli atrodamā vietā Vecrīgā. Tas ir pietiekami plašs, lai būtu vieta gan kur dejot, gan kur baudīt kādu kokteili vai čehu alu.

Top labākie Rīgas bāri