Trīs tehnoloģiju tendences, kas ietekmēs mazo uzņēmumu kreditēšanu

tehnoloģiju tendences

Šķiet, ka šķiet, ka optimisms ir bezgalīgs, vismaz ar Brazīlijas balto māju.Uzņēmums Dow ir cēlies, un, neskatoties uz to, ka oponenti ir ojušiiebildumus pret daudziem saviem lēmumiem, jaunievēlētais tiesasloceklis ir paziņojis par darba vietu izveides pasākumiem pat pirms viņšir saņēmis biroja zvērestu.

Attiecībā uz sienu St. un Main St., aizraujošas lietas notiek. Bankas unFinTech uzņēmumi izmanto tehnoloģijas attīstību, lai uzlabotu kapitālapieejamību, kas ir dzīvības pieaugums mazajiem uzņēmumiem. Šienotikumi liecina par labu mazajiem uzņēmumiem kapitāla meklējumos2017. gadā. Šeit ir trīs finanšu tehnoloģiju (FinTech) tendences, laiskatītos tuvāko mēnešu laikā:

Mākslīgais intelekts

Mākslīgais intelekts vai AI attiecas uz tādu datorsistēmu izstrādi, kas varveikt uzdevumus, kam parasti nepieciešama cilvēku izlūkošana.

AI ir izraisījusi pāreju uz mazo uzņēmumu kreditēšanu, uzlabojot kredīta novērtējumu, finanšu produktu izstrādi un aizdevumu lēmumu pieņemšanas procesu.

Piemēram, uzņēmums FinTech sadarbojas ar tiešsaistes grāmatvedības programmatūras platformām un ka savāktie dati tiek izmantoti to uzņēmumu īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams finansējums. Tādējādi,mākslīgā izlūkošana dod aizdevējiem iespēju piedāvāt arvienpersonalizētākus aizdevumus ar nenodrošinātiem darījumiem. 2017.gadā un turpmākajos gados tā nozīme ievērojami pieaugs.

Saplūšana

Lai gan mūsdienu tirgus kreditēšanas darījumi pašlaik veido relatīvinelielu mazo darījumu kredītu procentu likmi, tehnoloģiskie jauninājumi veicina tādu banku un tiešsaistes tirgu aizdevēju partnerību, kuri nekad nebūtu bijis redzams pirms dažiem gadiem. Konverģence notiek uzaugšu, un tā turpināsies arī 2017. gadā. Tradicionāli bankas ir bijušas konservatīvas, nepārvietojot un pludinātas papīra ražošanā, bet 21.gadsimtā kreditēšanas process ir dramatiski mainījies.

Tirgus aizdevēji ir samazinājuši tabulu ātrumus, tehnoloģiju attīstību unmazāku slogu, savukārt bankas piedāvā aizdevumu produktus unnoguldīt klientus ar patentētiem datiem. Apvienojot to stiprās puses, ganbankas, gan lauku uzņēmumi FinTech uzņēmumi gūst peļņu un efektīvākapstrādāt mazos aizdevumus.

Labumu gūst gan aizdevēji, gan aizdevēji. Aizdevēji var daudz ātrākapstrādāt darbības, mazinot risku, izmantojot lielu datu analīzi. Maziemuzņēmumu īpašniekiem kapitāla meklējumos naudu var iegūt ātrāk un biežāk nekā alternatīvie aizdevēji, piemēram, ātrie kredīti.

Servēšana

Bankas tiek mudinātas finansēt minoritāšu uzņēmumu īpašniekus unuzņēmumus ekonomiski nelabvēlīgos apgabalos. Tajā pašā laikā tirgus aizdevēji ir atbildīgi par kapitāla nodrošināšanu uzņēmējiem uzņēmējiemun Kopienām, kurās nav ievērotas viņu mazās uzņēmējdarbībasfinansēšanas vajadzības.

Ar optimismu no uzņēmējdarbības aprindām un no sienas ielas, jo Donald Trile vēlēšanām, bankām un citiem aizdevējiem, iespējams,nodrošinās skaidras naudas plūsmu pret sievietēm, Āfrikasamerikāņiem, Hispanika un imigrantiem. Šīs uzņēmējus daudzas reizesiepriekš apklusināja bankas.

National Federation of Independent Business November index of SmallBusiness optimisms Climate on from 94.9 to 98.4 it the NationalFederation of Small Business optimisms from 94.9 to 98.4 its aivis pacēlums kopš 2009. gada. Šis pieaugums sakrita ar vēlēšanurezultātiem. Neviens jautājums, par ko viņi balsoja par, darbavietu unekonomikas izaugsmi, ir svarīgi amerikāņiem. Pirmajā trumpušā ievadīšanas gadā tiks atzīmēta uzņēmējdarbība un tehnoloģijas, kas paredzētas uzņēmējdarbībai.